Çorum Mercek Haber

Tapu’da yemekhane ve havalandırma sorunu

Tapu’da yemekhane ve havalandırma sorunu

Gelecek Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı Muhammed Taha Derin, yeni yapılan Tapu ve Kadastro Müdürlüğü binasındaki eksiklikleri eleştirdi.

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü binasında yemekhane olmaması nedeniyle müdürlük personellerinin öğle yemeklerini İl Özel İdaresi yemekhanesinde yemek zorunda kaldığını ifade eden Derin, “Tapu Müdürlüğü’nde neden yemekhane yok?” diye sordu.

Tapu ve Kadastro çalışanlarının zor durumda bırakıldığını vurgulayan Muhammed Taha Derin, “Dış görünümü olarak çok şaşalı binalar yapabilirsiniz ancak binaların içi boş” serzenişinde bulundu.

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nde ayrıca klima sisteminin olmadığını ve personellerin bu durumdan da oldukça mağdur olduğunu aktaran Derin, içinde yaşadığımız 21. yüzyıl şartlarında devlet memurlarına yapılan bu zulmün biran önce son bulmasını istediklerini dile getirdi.

Çorum Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nün Yozgat’a bağlı olduğunu aktaran Muhammed Derin, Yozgat Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü yetkililerinden sorunlara biran önce çare bulunmasını talep etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ