Çorum Mercek Haber

Hakverdi ve Yollu’dan CHP İl Örgütü’ne ziyaret

Hakverdi ve Yollu’dan CHP İl Örgütü’ne ziyaret

CHP Ankara Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi, Çorumlu hemşehrimiz Ali Haydar Hakverdi ile merkezi Ankara’da bulunan Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu Başkanı İbrahim Yollu, CHP Çorum İl Örgütü’nü ziyaret etti.

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Merkez İlçe Başkanı İsmail Kelender, İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Topgül, Belediye Meclis Üyesi Nazik Bulut, il başkan yardımcıları ile diğer parti yöneticileriyle bir süre sohbet eden Hakverdi ve Yollu, parti çalışmaları ve genel durum hakkında bilgi aldı.

Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu Başkanı İbrahim Yollu, federasyon tarafından düzenlenen ve 15 Kasım 2019 Cuma günü saat 19.00’da Çankaya – Ankara’da Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Cumhuriyet Balosu’na Çorum İl Örgütü’nü davet etti.

Yollu, geleneksel hale getirilen ve bu yıl ikincisi düzenlenen Cumhuriyet Balosu’na ünlü sanatçılar; Gülsüm Kahraman, Pelin Üstün, Görkem Aygün, Haydar Kemeç, Serdar Çokatak ve Çorum HDF Halk Dansları Topluluğu’nun katılacağını bildirdi.

Yollu, tüm Çorumluları Cumhuriyet Balosunda buluşmaya davet etti.

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Milletvekili Hakverdi ve Federasyon Başkanı Yollu’ya teşekkür etti.

Tüfekçi, geçtiğimiz günlerde Hitit Dernekleri Federasyonu Başkanlığına getirilen İbrahim Yollu ve ekibine görevinde başarılar diledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ