Çorum Mercek Haber

“Basın, demokratik toplumların olmazsa olmazıdır”

“Basın, demokratik toplumların olmazsa olmazıdır”

Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Çorum İl Temsilcisi Necati Gül, tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik etti.

Necati Gül, yayınladığı mesajda; “Dünden bugüne basın, demokratik toplumların olmazsa olmazı, hak ve özgürlüklerin korunmasında önemli bir mihenk taşıdır. Yaşamakta olduğumuz bilgi ve bilişim çağı, yaşanan bilgi kirliliği, kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi hususu, bu önemi daha da artırmaktadır” dedi.

Necati Gül, mesajını şöyle sürdürdü:

“Şüphesiz ki, basın mensupları, halkımızın kanaat ve beklentilerinin tarafsız bir şekilde gündeme taşıyıp kamuoyu ile paylaşarak çok önemli, hatta hayati bir görevi yerine getirmektedir. Her an, her yerde ve büyük bir özveri ile görevinin başında olan basın çalışanları, bu görevi ifa edebilmek için zaman mefhumu gözetmeksizin çalışmaktadır. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda, basın çalışanlarının ortaya koydukları emek ve gayrete şahidiz.

Bu inanç ve düşüncelerle, daha iyi çalışma imkân ve koşullarına kavuşmaları temennilerimle, tüm basın çalışanlarının, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü”  kutluyor; sağlık, başarı ve esenlikler diliyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ