Çorum Mercek Haber

Nikah Sarayının tadilatı tamamlandı

Nikah Sarayının tadilatı tamamlandı

Çorum Belediyesi, Nikâh Sarayında başlattığı tadilat çalışmalarını tamamladı.

Yenilenen nikâh salonunda ilk nikâhı Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın kıydı. Gelin ve damadın sürpriz nikâhında şahitler de Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Yağbat ve Zübeyir Tuncel oldu.

Çorum Belediyesi, Yunus Emre Parkı’nda bulunan Nikâh Sarayının tadilatını tamamlayarak yeniden Çorum halkının hizmetine sundu. Geçtiğimiz aylarda başlayan tadilat çalışması nedeniyle nikâhlar geçici olarak Şehitler Parkında oluşturulan evlendirme dairesinde kıyılıyordu. Yenilenen Nikâh Sarayı yeniden en mutlu anlara şahitlik yapmaya başladı.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın tadilatı tamamlanan Nikâh Sarayında incelemelerde bulunduğu sırada evlenmek için gelen genç çiftin mutluluğuna da ortak oldu.

Deniz Ürün ve Mahmut Kutsal Akçin çiftine sürpriz yapan Başkan Aşgın, yenilenen salonda nikâhı kendisi kıydı. Genç çiftin nikâh şahitliklerini ise Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Yağbat ve Zübeyir Tuncel yaptı.

Yenilenen nikâh salonunun Çorum halkına hayırlı olması temennisinde bulunarak ilk nikâhı kıyan Başkan Aşgın, genç çifte ve ailelerine bir ömür boyu mutluluk diledi. Aşgın, nikâh sonrası da evlilik cüzdanı ile birlikte genç çifte çeşitli hediyeler verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ