Çorum Mercek Haber

MHP’li Öbekci’den Bahçeli karşıtlarına sert tepki

MHP’li Öbekci’den Bahçeli karşıtlarına sert tepki

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi (MYK) hemşerimiz Hasan Oğuz Öbekci, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin yaşadığı kısa süreli rahatsızlığın ardından oluşan spekülasyonlara sert tepki gösterdi.

Devlet Bahçeli’nin tedavisi ve istirahati süresince ortaya çıkan, duyum, paylaşım ve yazıların vicdanları yaraladığını ifade eden Hasan Oğuz Öbekci, hakaret ve bedduaların alıp başını gittiğini ama bunları söyleyenlere bakınca Bahçeli’nin ne kadar doğru yolda olduğunun bir kez daha ortaya çıktığını söyledi.

Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ve Genel Başkan Özel Kalemi Murat Çeliker’in süreç içerisindeki açıklamaları ile Bahçeli’nin sağlığının iyi olduğu hususunun kamuoyu ile paylaşıldığını ve bunun da Ülkücü camianın yüreğine su serptiğinin altını çizen Öbekci, açıklamasının devamında şu görüşlere yer verdi:

“Sayın Genel Başkanımızın yaşadığı kısa süreli rahatsızlık ve arkasından gelen istirahat süreci kamuoyunun gündemindedir.

Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın ve Genel Başkanımızın Özel Kalemi Murat Çeliker’in süreç içerisindeki açıklamaları Sayın Genel Başkanımızın sağlığının iyi olduğu ve süreci istirahat ile atlattığı yönündedir. Bu açıklamalar ülkücü kamuoyunun yüreğine su serpmiştir. Bu vesile ile liderimize bir kez daha geçmiş olsun diyor; Rabbimin Şafi adıyla şifa vermesini diliyor; Allah liderimizi başımızdan eksik etmesin diyorum.

Liderimizin istirahati esnasında geçen süreçte gördüğümüz, okuduğumuz, duyduğumuz bir takım paylaşımlar ve yazılar ise vicdanlar zedelemiş ve insanlık onurunu yaralamıştır.

Hakaretler, beddualar almış başını gitmiştir. Ama bunları söyleyenlere bakınca bile Sayın Genel Başkanımızın ne kadar doğru yolda olduğu bir defa daha ortaya çıkmıştır.

Gelin bunları söyleyenlerin tipolojisine bir bakalım:

Ruhunu bir papaza satmış, maklube partisi uzmanı, din ve millet tüccarı bir münafık topluluğu FETÖ kalıntıları…

Kırk yıldır milletimizin kanını emen, kundaktaki çocukların, doğmamış bebeklerin katili PKK beslemeleri…

Milli ve manevi hiç bir değeri olmayan, hiç bir ahlaki erdemden payını almamış Marksist-Leninist beslemeleri…

Açılım peşinde koşan Serokçu ayrılıkçılar…

Türksüz İslam ve İslamsız Türk derdinde olan emperyalizmin gizli cahilleri…

Hatta açık bir şekilde firari bir FETÖ üyesinin “Bahçeli’siz Türkiye siyaseti” planlayan twitini beğenen kan emici emperyalist, terör örgütlerinin ağa babası Türk ve İslam düşmanı ABD!

Saflar çok belirgin, bir tarafta terör örgütlüleri ve ağa babaları!

Diğer tarafta ise gittiği her yerde doğu batı farketmeksizin her yerde terör örgütlerine en ağır itham ve eleştirilerde bulunan Sayın Devlet Bahçeli!

Bir tarafta İslamiyet’i kullanan münafıklar diğer tarafta “İslam’ın bu çağdaki sancaktarı ülkücülerdir” diyen Devlet Bahçeli!

Bir tarafta terör yuvalarından medet uman açılımcı düşük profil diğer tarafta mazluma Yunus, zalime Yavuz olan Devlet Bahçeli!

‘Fitne zamanı düşmanın okunu takip edin’ diyor İmam-ı Şafi. Düşman oku hep Bahçeli’yi gösteriyor. Ne kadar işbirlikçi ne kadar Türk ve Türkiye düşmanı var ise ilk hedefleri Devlet Bahçeli oluyor. Sayın Genel Başkanımız ise göğsünü ülkesine yönelen oklara siper etmekten hiç vazgeçmiyor. Allah sağlık verdiği sürece bu hep böyle olacak gibi görünüyor. İmamı Şafii’nin de dediği gibi düşmanın okları hep hak ehlini yani, liderimizi gösteriyor.

Ne mutlu ki düşmanın okuna göğüs geren, terör örgütlerinin, emperyalizmin düşmanı olan bir genel başkanımız var.

Siz memlekete atılan oklara göğüs gerdiniz genel başkanım. Ülkücü hareket de size atılan oklara göğüs gerecektir.

Allah sizlere sağlık afiyet versin. Ülkücü hareket ve MHP’nin sizin liderliğinize daha çok ihtiyacı var.

Hiç kimse hayal kurmasın yanlış hesap yapmasın. Ülkücü hareket dimdik liderinin yanındadır.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ