Çorum Mercek Haber

Haydi yiğitler er meydanına!

Haydi yiğitler er meydanına!

Çorum Belediyesi’nin önemli spor organizasyonlarından olan Karakucak Güreşleri, 21 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek.

Çorum Belediyesi’nin her yıl düzenlediği ve geleneksel hale getirdiği, geçtiğimiz yıl da Karakucak kategorisine alınan güreşler, 21 Temmuz Pazar günü saat: 10.00’da Nazmi Avluca Spor Tesisinde yapılacak.

Büyükler, Yıldızlar ve Minikler olmak üzere 3 kategoride 29 grupta gerçekleştirilecek olan güreşlerde dereceye giren sporculara toplam 70 bin lira para ödülü verilecek.

Vatandaşlardan ve sporculardan gelen talepler üzerine güreşlerin karakucak güreşleri olarak değiştirildiğini hatırlatan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Pazar günü gerçekleştireceğimiz organizasyona Çorumlu güreşçilerimizin yanı sıra birçok ilden güreşçiler katılacak. 3 kategoride toplam 29 grup olarak yapılacak güreşlerde 70 bin lira para ödülü dağıtacağız. Haydi yiğitler er meydanına” dedi.

Güreşseverleri er meydanına davet eden Başkan Aşgın, Karakucak Güreşlerine gelmek isteyen vatandaşlar için Saat Kulesi önünden saat: 09.30’da otobüs kaldırılacağını söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ