Çorum Mercek Haber

Özel İdare’de sosyal denge sevinci

Özel İdare’de sosyal denge sevinci

Çorum İl Özel İdaresi personelinin 2019 yılının sonuna kadar alacağı sosyal denge tazminat sözleşmesi imzalandı.

İl Özel İdaresi’nde çalışan personelin 2019 yılında alacağı sosyal denge tazminatı belirlemek üzere Çorum Valiliği ile yetkili sendika olan Bem-Bir-Sen arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

Çorum İl Özel İdaresi’nde yapılan Sosyal Denge Sözleşmesi imza törenine; Vali Mustafa Çiftçi, Çorum İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günay, Çorum İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Cıplak, Memur-Sen İl Başkanı Ahmet Saatçi, Toç-Bir Sen Çorum Şube Başkanı Arzu Özkader, Bem-Bir-Sen Çorum Şube Başkanı Burhan Şahin ve bazı sendika temcileri katıldı.

İmzaların atılmasının ardından kısa bir konuşma yapan Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, tüm İl Özel İdaresi çalışanlarına hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Daha sonra söz alan Bem-Bir Sen Çorum Şube Başkanı Burhan Şahin, Ramazan ayından imzalanan bu sözleşmenin tüm Özel İdaresi çalışanlarına hayırlı olmasını temenni ederek emeği geçen başta Çorum Valisi Mustafa Çiftçi olmak üzere İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günay ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Cıplak’a teşekkürlerini iletti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ