Çorum Mercek Haber

CHP Kargı’da kendine güveniyor

CHP Kargı’da kendine güveniyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse, Çorum’da Özgür Kılıç, Kargı’da Kemal Dümenci ile seçimi alacaklarını belirterek, halkın sıcak ve yoğun ilgisinden memnun olduklarını söyledi.

Kargı’ya gelerek ederek esnaf ziyaretinde bulunan CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, Çorum’da seçimin büyük bir olgunluk, centilmenlik ve hoşgörü içerisinde geçtiğini belirtti. Köse ayrıca Kargı’da da iddialı olduklarını vurguladı.

Kargı ziyaretinde Seçim Koordinasyon Merkezi’nde partililerle bir araya gelen Tufan Köse, “31 Mart’ta kentimizi yönetecek Belediye Başkanlığı, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisinin seçimleri var. Her zaman olduğu gibi Çorum’daki seçimler büyük bir olgunluk, centilmenlik, hoşgörü içerisinde geçiyor. Bu tabi ki Çorumlunun Çorum’un adaylarının hangi partiden olursa olsun hasletlerinden, Çorum sevdalı olmalarından kaynaklanıyor” dedi.

Yarışa katılan tüm adaylara başarı dileklerini ileten ve seçim sonuçlarının şimdiden Çorumlulara, ülkemize hayırlı olmasını dileyen Milletvekili Köse, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bütün adayların eşit koşullarda şansa sahip olduğunu, kim kendisini 263 bin Çorumluya daha iyi ifade ederse onun bir adım öne geçeceğini, bu yarışın kazananının kaybedeninin olmayacağını, bu yarışın kazananının Çorum ve Çorumlu olacağını düşünüyoruz. Hangi aday kazanırsa kazansın bizim dileğimiz parti rozetini 31 Mart’ta çıkarmasıdır. Herhangi bir parti aidiyet duygusu taşımaksızın bütün Çorumluları kendisine oy vermiş kabul ederek o anlayışla 5 yıl hizmet etsin istiyoruz.

Bu anlamda mesleği, yaşı, çalışkanlığı, tecrübesi, güzel yüzü, tatlı dili ile öne çıkan adayın da Özgür Kılıç olduğunu düşünüyoruz. Şimdiden seçim sonuçları hemşehrilerimize, ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz’’ şeklinde konuştu.

Kargı’da da seçimlerde iddialı olduklarını belirten Köse, “Kemal Dümenci kardeşimiz, bilgi ve birikimiyle Kargı’da diğer adayların bir adım ötesine geçmiştir. Ben inanıyorum ki 31 Mart akşamı Kargı’dan güzel haberler alacağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ