Çorum Mercek Haber

Ahlatcı, mazbatasını aldı, yeni yönetim göreve başladı

Ahlatcı, mazbatasını aldı, yeni yönetim göreve başladı

AK Parti 7. Olağan Kongresi’nde yeniden il başkanı seçilen Av. Yusuf Ahlatcı, mazbatasını aldı.

İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte İl Seçim Kuruluna giderek mazbatasını aldıktan sonra bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Çorum’u 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırma gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.

Mazbata töreninde AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temür, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ile İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.

Mazbatasını aldıktan sonra bir teşekkür konuşması yapan AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, birlik ve beraberlik ruhu içerisinde tüm Çorum’u kucaklayan 7. Olağan İl Kongrelerini gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

Ahlatcı, “Bizi biz yapan değerlerimiz, davamız ve davamıza olan sarsılmaz bağlılığımızla büyük ve güçlü Türkiye hedeflerimize kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz” dedi.

AK Parti MKYK üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan da, Ahlatcı ve yönetimine görevlerinde başarılar dileyerek, “Birlik ve beraberlik içerisinde Çorum’a hizmet etmeye devam edeceğiz. 2023 seçimlerinde tüm teşkilatlarımızla bugünden itibaren hazırlıklarımızı yapacağız” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ise, “Kongreler partilerin karnavalıdır. Yusuf Başkanı ve ekibini tebrik ediyorum. Bu güne kadar AK Parti’de çalışmış gayret göstermiş tüm yöneticilerimi tebrik ediyor, Rahmet’i Rahman’a kavuşmuş tüm yöneticilerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bundan sonra beraber yol yürümeye bütün teşkilatlarımızla, bütün belediyelerimizle Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında dimdik durarak yürüyeceğiz. İl Yönetimi gönülden tebrik ediyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi.

Mazbata törenine Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, il genel meclisi üyeleri, il yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Yusuf Ahlatcı başkanlığı’ndaki yeni Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluşuyor:

“Abdulbaki Kartancı, Abdulkadir Karakuş, Abdullah Gömeç, Adife Kanar, Adnan Tığlı, Ahmet Danlı, Ahmet Bayraklı, Ahmet Aytuğ Kahramantekin, Ali Evlüce, Başak Gözde Taşkıran, Bünyamin Aydemir, Cemal Ersoy, Ceyhan Baran, Elif Tekeli, Elvan Zorlu, Elvan Börekçi, Emre Turan, Emre Çıtak, Ercan Daşdan, Erhan Yumlu, Etem Ertan Doyran, Günay Ekici, Havva Kahriman, İbrahim Kalelioğlu, İlayda Nur Bodur, İlknur Göktepe, Kadriye Taşdemir, Mahmut Sayın, Meral Göz, Muhammet Durak Çelik, Murat Günay, Mustafa Gökgöz, Mustafa Alagöz, Mustafa Kılıç, Mücahit Keskinel, Necip Kadir Yücel, Osman Aktı, Sedat Partici ve Yılmaz Peker.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ