Çorum Mercek Haber

AK Parti, Erhan Akar ile yola devam

AK Parti, Erhan Akar ile yola devam

AK Parti Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’in de katılımıyla Atatürk Spor Salonu’nda yapılan kongrede tek aday olarak seçime giden Erhan Akar, yeniden Merkez İlçe Başkanı seçildi.

Kongrede yapılan konuşmalarda ise ülke ve Çorum gündeminin yanı sıra parti çalışmaları değerlendirildi.

Kongreye; AK Parti Kırşehir Milletvekili ve Çorum İl Koordinatörü Mustafa Kendirli, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclis Başkanı Osman Günay, MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, MHP Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, ilçe belediye başkanları, il ve ilçe teşkilatı ile çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrenin Divan Başkanlığı’nı AK Parti Kırşehir Milletvekili ve Çorum İl Koordinatörü Mustafa Kendirli yaparken, divan üyeliklerini ise İl Başkan Yardımcısı Murat Günay, İl Yönetim Kurulu üyesi Nazlı Akyol, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Temur yaptı. Kongreye 2016 yılından bu yana AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’nı yürüten Erhan Akar tek aday olarak seçime girdi.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği kongrede AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu:

“Ahmet Balaban, Bahattin Tosun, Berk Özşahin, Emre Daşdemir, Esra Korkmaz, Fatih Şahinbaş, Ferhat Öztürk, Fikret Arslan, Fuat Aykaç, Gizem Ermiş, Hayri Özdemir, İnal Çanaklı, Hüseyin Eryücel, Kaan Kartal, Kafiye Yıldız, Levent İldeş, Mehmet Akif Akyol, Mehmet Yalvaçer, Mesut Buz, Muhammet Ömür Şentürk, Muhammet Özenç, Murat Altunörs, Murat Küçükgüler, Murat Partici, Mustafa Doğan, Nurten Çalışkan, Samet Temiz, Sedanur Bozyel ve Şevket Şakar.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ