Çorum Mercek Haber

“Hoş Geldin, Mutlu Yaşa Bebek” projesi

“Hoş Geldin, Mutlu Yaşa Bebek” projesi

Oğuzlar Belediyesi tarafından yürütülen “Hoş Geldin Bebek” projesi dolayısıyla Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım’ın eşi Sibel Yıldırım ve AK Parti Oğuzlar Kadın Kolları Başkanı Döndü Kıdak, Fatma-Selim Köse çiftinin bebekleri Berra ve Esma –  İlhan Durmuş çiftinin bebekleri Esil İkra’ya ziyarette bulundu.
İlçede dünyaya gelen Berra bebeğin annesi Fatma Köse ve  Esil İkra bebeğin annesi Esma Durmuş’u evlerinde ziyaret eden Sibel Yıldırım ve Döndü Kıdak,  ailelere hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Oğuzlar Belediye Başkanının eşi Sibel Yıldırım, ailelere hediye verdikten sonra şu açıklamalarda bulundu:

“Dünyadaki en büyük servetimiz evlatlarımızdır. Onların bugününü, geleceğini düşünmek biz büyüklerin asli görevidir. Çocuklarımızın daha yaşanabilir bir geleceğe ulaşabilmesi adına verdiğimiz çabaların karşılık bulduğu, onların daha mutlu yarınlara ulaştığı günlere kavuşmayı temenni ediyorum. Dünyanın dört bir yanında yaşanan savaşlarda en çok zarar görenler bebekler, çocuklar. Çocuklarımızın gözyaşlarının dinmesi, Aylan bebeklerin yaşadığı dramların yaşanmaması umuduyla tüm çocuklarımızın Dünya Çocuk Hakları Gününü kutluyorum. Bugün ziyaret ettiğimiz Esil İkra bebek ve Berra bebeğe de sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ