Çorum Mercek Haber

CHP’li meclis üyeleri, Parti Okulu’na katıldı

CHP’li meclis üyeleri, Parti Okulu’na katıldı

31 Mart yerel seçimleriyle birlikte göreve seçilen CHP’li belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri Merzifon’da düzenlenen “Parti Okulu”na katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Okulu, insan odaklı ve daha yaşanabilir kentler yaratmak hedefiyle Merzifon’da gerçekleştirildi. 

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Okulu ile Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’nın işbirliğiyle hazırlanan ve koordinatörlüğünde yürütülen “Belediye Meclis Üyeleri İçin Yerel Yönetim Eğitimine” Türkiye çapındaki tüm CHP’li belediye meclis üyeleri katılıyor.

Parti Okulu programında Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aytuğ Atıcı, Parti Eğitmenleri Tuba Köker Canlı, Hicran Akgün Ceylan ve CHP Çorum Belediye Meclis Üyesi Naz Bulut tarafından sunumlar yapıldı.

Merizfon’da verilen eğitime Çorum, Amasya Yozgat İl ve İlçe Başkanları, ev sahipliği yapan Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar, Karadeniz’in tek kadın başkanı Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol ve Çorum, Amasya, Yozgat il ve ilçelerinden gelen tüm Belediye Meclis Üyeleri ve Amasya İl Eğitim Koordinatörü Hatem Doğanbaş katıldı.

Eğitimin açılışında Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, bir konuşma yaparak çalışmanın önemine dair görüşlerini aktardı. Belediye meclis üyeleri tarafından ilgiyle izlenen eğitim sonunda katılımcılara sertifikaları verildi.

Eğitimlerin Türkiye çapında tamamlanmasının ardından CHP’li belediye meclis üyelerine altı ayda bir gelişim seminerleri verileceği öğrenildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ