Çorum Mercek Haber

CHP, ilçelerde durum değerlendiriyor

CHP, ilçelerde durum değerlendiriyor

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Teşkilatı’nın ilçe danışma toplantıları tüm hızıyla sürüyor.

Merkez İlçe, Alaca ve Boğazkale İlçelerinin ardından şimdi de Dodurga, Laçin, İskilip, Uğurludağ, Bayat, Sungurlu ilçelerinde toplantılar düzenlendi.

31 Ağustos’ta Merkez İlçe Teşkilatı ile başlayan danışma meclisi toplantıları, tüm ilçelerde yapılıyor.

Mevcut durumu değerlendirmek, parti çalışmalarını masaya yatırmak, bundan sonra yapılacak çalışma planını belirlemek ve parti içi sorunları görüşmek, istişarelerde bulunmak amacıyla düzenlenen toplantılar yoğun katılımlı gerçekleşiyor.

Dodurga’da düzenlenen toplantıya; İl Başkanımız Hasan Eray Tüfekçi, İl Yöneticileri Sefa Batak, Güngör Atak, İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili Yıldız Bek, Dodurga İlçe Başkanı Mustafa Biçer, Dodurga İl Genel Meclis Üyesi Sadettin Akgül, ilçe yöneticileri, HALKLİS (Halkçı Liseliler) Genel Başkan Yardımcısı Mert Suludere ve çok sayıda partili katıldı.

Toplantıda ilçenin sorunları, beklentileri ve parti çalışmaları ele alındı.

Laçin toplantısına ise İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, İl Yöneticileri Sefa Batak, Güngör Atak, İl Genel Meclisi Grup Başkanı Yıldız Bek, Laçin İlçe Başkanı Uğur Türkmen, ilçe yöneticileri, HALKLİS Genel Başkan Yardımcısı Mert Suludere ve partililer katıldı.

Danışma ve istişare toplantısı oldukça verimli geçti.

İskilip’te düzenlenen toplantıya da yoğun ilgi vardı. İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, İl Başkan Yardımcıları Güngör Atak, Aslan Kaya, Bağdat Erzurumlu, Sefa Batak, İl Genel Meclis Üyesi ve Grup Baskanvekili Yıldız Bek, İlçe Başkanı Talip Topal, ilçe yöneticileri ve partililerin katıldığı toplantıda Laçin’in genel durumu ve parti politikaları değerlendirildi.

İlçe toplantılarını aralıksız sürdüren CHP heyetinin bir sonraki durağı ise Bayat oldu. Bayat’ta düzenlenen danışma toplantısına da; İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, İl Başkan Yardımcıları Güngör Atak, Aslan Kaya, Bağdat Erzurumlu, Sefa Batak, İl Genel Meclis Üyesi ve Grup Baskanvekili Yıldız Bek, İlçe Başkanı Metin Hıdır, ilçe yöneticileri ve partililer katıldı. Bayat toplantısında sorunlar ve çalışmalar ele alınırken, birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Bayat’ta esnaf ziyaretlerinde bulunan CHP heyeti, bu sırada Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü ve bazı parti yöneticileri ile karşılaştı. Sohbet toplantısında ilçelerinin sorunlarını ve yapılması gereken çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

CHP’nin Sungurlu İlçe Danışma Meclisi Toplantısı da oldukça yoğun katılımlı ve verimli geçti.

Sungurlu buluşmasına; İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, İl Başkan Yardımcıları Güngör Atak, Aslan Kaya, Bağdat Erzurumlu, Sadık Eral , İl Genel Meclis Grup Başkanvekili Yıldız Bek, önceki dönem Çorum Milletvekili Feridun Ayvazoğlu, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Erdoğan Çakar, Alaca Belediye Başkan Adayı Sedat Genç, Sungurlu İlçe Başkanı Ali Erayhan, ilçe yöneticileri ve partililer katıldı.

Osmancık, Kargı ve Mecitözü ilçelerinde devam edecek olan toplantılar, 5 Ekim’de Oğuzlar ilçesi ile tamamlanacak.

İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, ilçe toplantılarının ardından “Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı” yapılacağını bildirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ