Çorum Mercek Haber

Zafer Bayramı resepsiyonuna yoğun ilgi

Zafer Bayramı resepsiyonuna yoğun ilgi

30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 97. Yıldönümü ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Çorum Valiliği tarafından bir resepsiyon düzenlendi.

Vali Mustafa Çiftçi’nin ev sahipliğinde Altınkaya Arena Salonu’nda gerçekleştirilen resepsiyona; ilgi ve katılım oldukça yüksek seviyede oldu.

Resepsiyona; Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Garnizon Komutanı Per. Alb. Çetin Öcal, İl Jandarma Alay Komutanı Kıd. Alb Abdurrahman Başbuğ, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, siyasi parti yöneticileri, daire müdürleri, emniyet görevlileri, il genel ve belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, şehit yakınları ve gaziler, muhtarlar ile çok sayıda davetli katıldı.

Resepsiyon, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerin ruhuna ithafen Kur’an-ı Kerim okundu.

Vali Mustafa Çiftçi’nin 30 Ağustos Zaferi’nin önemine vurgu yaptığı konuşmasının ardından Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından müzik dinletisi sunuldu.

Davetlileri kapıda karşılayan ve kapıda tek tek uğurlayan Vali Çiftçi, resepsiyon sırasında da beraberinde Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ile birlikte tüm masaları ziyaret ederek katılımcıların 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ