Çorum Mercek Haber

Ortaköy’de Tüzün’e tam destek

Ortaköy’de Tüzün’e tam destek

Ortaköy ilçesinde CHP Belediye Başkan Adayı Muzaffer Tüzün, düzenlenen piknikte vatandaşlarla buluştu.

Yoğun bir katılımın olduğu etkinlikte birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Gündoğdu bölgesindeki etkinliğe katılan Başkan Adayı Tüzün, partililer ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Piknikte vatandaşlarla yakından ilgilenen Tüzün, güneşli ve güzel bir günde bir araya geldiklerini söyleyerek, “Martın sonu bahar” dedi.

Ortaköy’ü birlik ve beraberlik içinde kalkındıracaklarını söyleyen Muzaffer Tüzün, her zaman doğrunun ve güzelin yanında olacaklarını kaydetti.

Yıllardır çözülemeyen sorunları çözmek için geleceklerini anlatan Tüzün, “Dersimize iyi çalıştık. Ortaköy’ün sorunlarını ve eksiklerini yakından biliyorum. Hazırladığımız ayağı yere basan projelerle ilçemizin çehresini değiştireceğiz. Altyapı konusundaki eksiklikleri acilen gidermek istiyoruz. Çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza ve tüm halkımıza yönelik çalışmalarla Ortaköy’ü daha yaşanılabilir ve daha güzel bir ilçeye dönüştüreceğiz. Sosyal projelere ağırlık vereceğiz. Özellikle üretimi destekleyen projelerimizle ilçemizi kalkındıracağız. Tarım ve hayvancılığın gelişimine odaklanacağız. Turizm potansiyelini de artırarak, gelir getirici çalışmalara imza atacağız. Ortaköy bizimle birlikte artık kabuğunu kıracak. Emin adımlarla hedefimize yürümeye devam ediyoruz” dedi.

Vatandaşlarla uzun süre sohbet eden Tüzün, yoğun ilgi nedeniyle pikniğe katılan herkese teşekkür ettiğini ifade etti.

Etkinliğe Ortaköy CHP İlçe Başkanı Engin Demir, Belediye Meclis üyesi adayları, Ortaköy eski belediye başkanlarından Hacı Ömer Atak, Kerim Kurşun, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ