Çorum Mercek Haber

Zehra Benli’den TSO’ya ziyaret

Zehra Benli’den TSO’ya ziyaret

DEVA Partisi Çorum Milletvekili Aday Adayı Zehra Sucu Benli, parti politikaları ve ekonomi ile ilgili görüşlerini Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal ile paylaştı.

Benli, beraberinde Mali İşler Başkanı ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Özateş, Çevre ve İklim Değişikliği Başkanı İl Yönetim Kurulu üyesi Berker Eskizade, DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanı Burak Peker, Merkez İlçe Gençlik Politikaları Başkanı Furkan Arslan ve Yunus Battal ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Ziyarette partinin ekonomi ve ticaret konusundaki politikalarından söz eden Milletvekili Aday Adayı Benli, Başaranhıncal’dan da ticaret alanında yaşanan sorunlar konusunda bilgi aldı.

Ziyaretin ardından değerlendirme yapan Milletvekili Aday Adayı Benli, ticaretin düzelmesinin sürdürülebilir bir ekonomik planla mümkün olabileceğini ifade etti.

Ekonominin liyakatli insanların elinde olması gerektiğini, bunu da en iyi Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın bildiğini belirten Benli, doğru politikalar ile enflasyonun aşağı çekilmesi durumunda hem vatandaşların hem de iş insanlarının hayatının düzen gireceğini söyledi.

İnsanların ileriyi görememesi nedeniyle yatırım yapmaktan imtina ettiğini belirten Milletvekili Aday Adayı Zehra Sucu Benli, enflasyonun dalgalanmadan çok stabil hale gelmesi halinde ticaret hayatının da hareketlilik kazanacağını vurguladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ