Çorum Mercek Haber

Oğuzlar’a 106 TOKİ konutu

Oğuzlar’a 106 TOKİ konutu

AK Parti Çorum Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi Av. Oğuzhan Kaya, Oğuzlar’da yapılacak 106 TOKİ konutu için ihalenin 29 Mart’ta yapılacağını açıkladı.

Kaya, Oğuzlar İlçesi’nde yapılacak yeni TOKİ konutları ile ilgili Toplu Konut İdaresi Başkanlığı nezdinde görüşmeler yaptı. Kaya, “Milletvekillerimizin girişimi ve Belediye Başkanımızın ısrarlı takibi neticesinde ilçenin adeta çehresini değiştirecek ve daha yaşanabilir hale gelmesini sağlayacak yeni projenin ihale tarihi belli oldu” diyerek, TOKİ tarafından Oğuzlar’da inşa edilecek olan 106 adet konutun, 70 adeti 2+1, 36 adeti 3+1 olarak yapılacağını ve altyapı ve çevre düzenlemesi işinin 29 Mart’ta ihalesinin gerçekleştirileceğini duyurdu.

Milletvekili Kaya, Oğuzlar’ın bölgenin ve kendileri için çok önemli ilçelerden birisi olduğunu dile getirerek, “Oğuzlar, iktidarımız boyunca Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve bizlerin hep yanımızda oldu. Bizler de Oğuzlar’ı daha yaşanabilir bir ilçeye kavuşmaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ceviz diyarı Oğuzlar’ımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ