Çorum Mercek Haber

Ceylan, bir engelliyi daha sevindirdi

Ceylan, bir engelliyi daha sevindirdi

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, bir engelliye daha tekerlekli sandalye hediye ederek, mutluluğuna ortak oldu.

Hafta sonunu Çorum’da geçiren Milletvekili Ceylan, kendisinden tekerlekli sandalye talep eden engellilerin bu taleplerini yerine getirmeye devam ediyor.

Gülabibey Mahallesi’nde bir engelliyi sevindiren Ceylan, ardından da Mimar Sinan Mahallesi’ne geçerek, bir başka engelli Abdülkerim Kurt’u evinde ziyaret etti.

Ceylan’a ziyaret sırasında AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Genel Merkez Gençlik Kolları Karadeniz Bölge Koordinatörü Teşkilat Başkan Yardımcısı Ahmet Keleş, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, Mimarsinan Mahallesi Muhtarı Fevzi Şeker Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hasan Belli ve AK Parti Gülabibey Mahalle Başkanı Osman Çorlu da eşlik etti.

Abdülkerim Kurt ve ailesiyle sohbet ederek sorunlarını dinleyen Milletvekili Ceylan, ardından da engelli vatandaşa tekerlekli sandalyesini teslim etti.

Tekerlekli sandalyeye kavuşan Abdülkerim ve ailesinin mutluluğuna ortak olan ve hayır duasını alan Milletvekili Ceylan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin çok güçlü bir devlet olduğunu ifade ederek, “Bizim devletimiz başka devletlere benzemez, Bizim devletimiz her zaman milletinin yanında ve emrinde olan bir devlettir. Bugün de devletin ihtiyaç duyan vatandaşına nasıl destek olduğunun ve sahip çıktığına hep birlikte şahit oluyoruz” dedi.

Engellilerin de milletin birer parçası olduğunun hiçbir zaman unutulmaması gerektiğine vurgu yapan Milletvekili Ceylan, en büyük engelin sevgisizlik olduğunu işaret ederek, “Sevgiyle yüreklere dokununca, hayatı paylaşınca aramızda hiçbir engel yoktur. Abdülkerim kardeşimize sevdikleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat geçirmelerini diliyorum” açıklamasında bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ