Çorum Mercek Haber

“Ahi Evran, Çorum’a büyük değer katacak”

“Ahi Evran, Çorum’a büyük değer katacak”

Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi Başkanı Yalçın Kılıç, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ak Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’ya ve Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ahlatcı, “esnafımızın her sıkıntısında elimizi taşın altına sokmaya hazırız” dedi.

Yaklaşık 8 yıldır Çorum esnafının hayalli olan Ahi Evran Sanayi Şehri projesinde tüm engeller aşıldı. Kooperatif Başkanı Yalçın Kılıç beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’yı ziyaret etti.

967 net üye ile birlikte üyelik işlemlerinin son aşamaya geldiğini ifade eden Kılıç, bundan sonraki süreçte her şeyin kendi ellerinde olduğunu ve en kısa sürede Çorumlu esnafın hayali olan Ahi Evran Sanayi Şehrine kavuşacaklarının altını çizdi.

Kılıç; ‘’Çorum için gecenizi gündüzünüze katıyorsunuz. Çalışmalarınızı her zaman yakından takip ediyoruz. Şehrimiz için elinizden gelenin daha fazlasını vermek için bir mücadeledesiniz. Yeni parti binanınız için hem hayırlı olsun dileklerimizi iletmek hem de Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifimiz hakkında bilgi vermek için sizleri ziyaret ettik.

Esnafımızla, iş dünyamızla, siyasetçilerimizle ve belediyemizle birlik ve beraberlik içerisinde hareket edersek Çorum için aşamayacağımız hiçbir konuda olmayacaktır. Biz Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi olarak 967 üyemizi tamamladık. 8 yıldır süre gelen Ahi Evran Sanayi Şehri hayalimizi Allah izin ederse gerçekleştirmeye çok yakınız. Önümüzde çok şükür herhangi bir engelimiz kalmadı. Ahi Evran Sanayi Şehrimizin geleceğinde sizlerinde destekleri çok önemli! Esnafın yararı için neler yaptığınızı çok iyi biliyoruz. Tekrardan yeni binanınız hayırlı olmasını diliyoruz. 24 saat bizleri aradığınızda telefonlarımız sizlere her zaman açık! Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada yapacağınız çalışmalarınızda her zaman sizin yanınızdayız. Esnafımız, iş dünyamız, siyasetçilerimiz ve belediyemiz ile ele ele vererek Çorum için canla başla çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.

“ESNAFIMIZIN VE ÇORUM’UN EMRİNDEYİZ!”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, telefonun her daim açık olduğunu belirterek, “en ufak bir sıkıntınızda beni aramazsanız bu vebal sizindir” diye konuştu.

Ahlatcı; ‘’Öncelikle bizi ziyaret ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Biz Çorumumuza kim bir çivi çakmak istiyorsa sonuna kadar arkasındayız. Aklınızdan en ufak bir şüphe bile geçirmeyin. Yalçın Başkanım diyor ya telefonumuz 24 saat açık, benim telefonum 25 saat açık! 25 saat boyunca vebal sizin üzerinize olsun benim telefonum herkese açıktır. Hele de sizin gibi kıymetli kardeşlerimize hizmet etmek benim için en büyük şereftir. Ben bu şehrin en alt kademesindeki adamıyım. Sizler patronsunuz Çorum halkı benim patronum sizler neyi emrederseniz ben onu yapmakla mükellefim. Yeter ki Çorum’a bir şeyler yapalım. Yukarı sanayi sitesinin yapımında da bilenler bilir benim rahmetli dedemin emeği olmuştur. Biz bu memleketin çocuklarıyız. Çorum’a ne yapsak azdır. Benim 4 hedefim var. Bunlar tren yolu, hava limanı, eski hastanenin yeniden faaliyete geçmesi ve acemi birliğini Çorum’a kazandırmak. Bunları Allah’ın izni ile Çorum’a kazandırmak istiyoruz. Ahi Evran Sanayi Şehri de Çorum’a çok büyük bir değer katacak. Yeter ki sizin önünüzü biraz açalım, biraz dokunuş yapalım. Çorum gurur duyulacak bir memleket. Yanınızda birer kişi çalıştırsanız bile bu demektir ki 967 insana ekmek vermeye vesile olacaksınız. Rızkı veren Allah’tır ama hepiniz vesile olmuş olacaksınız. Allah sayınızı arttırsın. Ben sizlerle gurur duyuyorum. Onun için her sıkıntınızda her sorununuz da vekillerimizle beraber gerek Çorum’da, gerekse de Ankara’da gider en ufak sıkıntınızı çözmek için elimizi taşın altına sokarız’’ diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ