Çorum Mercek Haber

Oğuzlar’da 2. etap doğalgaz abonelikleri başladı

Oğuzlar’da 2. etap doğalgaz abonelikleri başladı

Çorum’un Oğuzlar ilçesinde 1. etap çalışmaları kapsamında doğalgaz dağıtımı tamamlanmasının ardından 2. etap çalışmaları öncesinde abonelikler alınmaya başlandı.

Oğuzlar’da geçtiğimiz Kasım ayında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Faruk Dönmez’in açılışını gerçekleşmesinin ardından dağıtımına başlanan doğalgaz için 2. etap çalışması başlıyor.

1. Etap kapsamında Gölbaşı Mahallesi’nde yapılan çalışmaların ardından ilçenin büyük bir kesiminin de doğalgaz konforuna kavuşması için aboneliklerin alınmaya başlandığını belirten Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, şu bilgileri verdi:

“Daha önce Gölbaşı Mahallemizde yapılan doğalgaz çalışmasının ardından ilçemizin büyük bir kesiminde de doğalgaz çalışmalarını başlatıyoruz. Çarşı, Birtatlı, Çeşme mahallelerimiz ve Gölbaşı Mahallesi’nin kalan kısmı için çalışmaları başlatıyoruz. İlçemize hayırlı olsun. İlçemizin doğalgaz çalışmalarında her zaman destekleri ile bizlerin yanında olan Milletvekillerimiz Sayın Ahmet Sami Ceylan, Sayın Oğuzhan Kaya, Sayın Erol Kavuncu’ya, AK Parti İl Başkanımız Sayın Yusuf Ahlatçı’ya, Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Ahlatçı’ya, Çorumgaz Genel Müdürü Sayın Kasım Kahraman’a Oğuzlarımız adına teşekkür ederim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ