Çorum Mercek Haber

“Şehitlerimiz için tek yürek olalım”

“Şehitlerimiz için tek yürek olalım”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, vatan ve millet meselesi için herkesin tek yumruk olması gerektiğini belirterek, vatandaşları 2 Mart Pazartesi günü düzenlenecek ‘Şehitlerimize Saygı’ yürüyüşüne davet etti.

Çorum’da siyasi partiler tarafından 2 Mart Pazartesi günü saat 12.00’de Atatürk Anıtı’nda başlamak üzere Şehitliğe bir yürüyüş düzenlenecek.

Çorum halkının siyasi temsilcileri olarak bu alçak ve menfur saldırıyı şiddetle ve nefretle kınadıklarını vurgulayan CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Suriye’nin İdlib kentinde hava saldırısı sonucu 33 askerin şehit olması nedeniyle düzenlenecek “Şehitlere Saygı” yürüyüşü nedeniyle halka birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

Tüm Çorumlu hemşehrilerimizi yürüyüşe destek vermeye davet eden Tahtasız, “Türkiye’de bayrak ve toprak meselesi var. Hepimiz Mehmet’iz. Devlet, bayrak ve toprak meselesi için hepimiz tek yumruk olmak zorundayız ve olacağız. Cenabı Allah göklerden ay yıldızlı bayrağımızı, minarelerden ezanımızı eksik etmesin” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ