Çorum Mercek Haber

Tahtasız göreve başladı

Tahtasız göreve başladı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 37. Olağan İl Kongresi’nde 175 delegenin oyunu alarak İl Başkanlığına seçilen Mehmet Tahtasız, mazbatasını alarak resmen göreve başladı.

Mazbata töreninin ardından da parti binasında devir-teslim töreni düzenlendi.

23 Şubat Pazar günü yapılan olağan kongrede CHP İl Başkanlığı’na seçilen Mehmet Tahtasız, yönetimiyle birlikte mazbatasını aldı.

Mazbata törenine; eski İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, ilçe başkanları, genel ve belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Mazbatasını aldıktan sonra bir konuşma yapan Tahtasız, kimseyi ötekileştirmeden, birlik ve beraberlik içerisinde partinin başarı oranını yükseltmek için çaba göstereceklerini söyledi.

Tahtasız, “Şimdi artık çalışma zamanı iktidara yürüdüğümüz halkımız için umut olduğumuz bu süreçte seçildiğimiz görev önemli bir toplum hizmetidir. İktidar inancımızı kaybetmeden her zorluğa göğüs gereceğimize hiçbir kimseyi ötekileştirmeden memleketimize, halkımıza hizmet edeceğimize, hepinizin huzurunda ve kamuoyunun önünde söz veriyorum” ifadesini kullandı.

Mehmet Tahtasız, Regaib Kandilini kutlayarak başladığı konuşmasında; “Görevimiz halkımızla bütünleşerek, partimizi iktidara taşıyarak, memleketimize rahat bir nefes aldırmak olacaktır. Bunu birlikte başaracağımızdan eminim” dedi.

Mazbata töreninin ardından parti binasında devir teslim töreni düzenlendi. Mevcut İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, partinin mührünü, anahtarını, minibüs anahtarını ve kayıt defterlerini Tahtasız’a teslim ederek, yeni yönetime başarılar diledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ