Çorum Mercek Haber

Aileleriyle spor yaptılar, ödüllerin sahibi oldular

Aileleriyle spor yaptılar, ödüllerin sahibi oldular

Çorum Belediyesi, yarıyıl tatilinde öğrencilere yönelik keyifli etkinlikler düzenledi. Öğrencilerin aileleriyle yarıştığı “Ailemle Spor Yapıyorum 7’den 70’e Engelleri Aşıyorum” spor etkinliğine katılım ise yoğun oldu.

Çocukların anne ve babalarıyla katıldığı yarışmaya engelli bireylerin de ilgisi yoğun oldu.

Dereceye girenler için düzenlenen ödül töreni Buhara Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın da katılımlarıyla düzenlenen ödül töreninde salon Türk bayraklarıyla donatıldı. Gençlerin spor yapması, ailelerin de buna dahil olmasının çok keyifli bir spor organizasyonunu ortaya çıkardığını söyleyen Başkan Aşgın, “Bu organizasyon, bizim için çok değerli idi. Spor var, gençler var. Bunlara ek olarak bir de ailelerimiz var. Yavrularımız burada aileleriyle birlik beraberlik içerisinde spor yapıyorlar, kurdukları takımlarla kıyasıya mücadele ediyorlar. Sporla eğlenip hoş vakit geçirirken aynı zamanda da aile bağları kuvvetleniyor. Ben bu güzel etkinliği düzenleyen tüm çalışma arkadaşlarımıza, etkinliğe katılan tüm gençlerimize ve ailelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Etkinlik kapsamında çocuklarıyla birlikte futsal, basketbol, bowling ve badminton branşlarında mücadele eden aileler çocuklarıyla birlikte ödüllerini aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ