Çorum Mercek Haber

Şehit ailelerinden örnek yardım

Şehit ailelerinden örnek yardım

Çorum’da Şehit Aileleri ve Vazife Malülleri Derneği tarafından başlatılan “Bir çocuk da sen sevindir” projesi kapsamında ilköğretim ve Kuran kurslarında eğitim gören 68 çocuğa kışlık mont ve bot yardımı yapıldı.

Dernek Başkanı Galip Deniz, yaptığı açıklamada, başlattıkları sosyal sorumluluk projesi ile okullardaki yardıma muhtaç öğrencilere ulaşarak eksikliklerini gidermeye çalıştıklarını söyledi.

Bu proje kapsamında, kış şartlarında dahi bot ve mont olmaksızın okula gelip giden öğrencilere ulaşmayı hedeflediklerini kaydeden Deniz, ilk etapta hayırseverlerin de katkıları ile 68 çocuğun ilgili mağazalara götürülerek kendi beğendikleri mont ve botları aldığını aktardı.

Deniz, “Bizler toplumun her alanında şehrimize ve ülkemize destek vermek için çalışmaktayız. Özellikle de kışın zorlu şartlarında küçük de olsa öğrencilerimize yardımda bulunarak kışı sıcak geçirmelerini sağlamaya çalıştık. Dağıttığımız bot ve montların bir nebze de olsun onların sevincine vesile olmasını istiyoruz” dedi.

Yardımların süreceğini ifade eden Galip Deniz, hayırseverlere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederken, “Bir çocuk da sen sevindir” projesine destek vermek isteyenlerin 0532 015 65 80 numaralı telefondan Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malülleri Derneği ile iletişime geçebileceğini dile getirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ