Çorum Mercek Haber

‘2020 için ortak akıl’

‘2020 için ortak akıl’

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, 2019 yılını değerlendirmek ve 2020 yılı programını görüşmek üzere belediye meclis üyeleriyle bir araya geldi.

AK Parti, CHP ve MHP Meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda belediye başkan yardımcıları da hazır bulundu. Üç saatten fazla süren toplantıda birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Çorum’a en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını söyleyen Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, parti ayrımı gözetmeksizin AK Partili, Cumhuriyet Halk Partili ve Milliyetçi Hareket Partili meclis üyelerinin katılımıyla düzenledikleri istişare toplantısının samimi bir havada geçtiğini söyledi.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıda alınan kararların ve yapılan değerlendirmelerin oldukça mühim olduğunun altını çizen Başkan Aşgın, “Burada çok güzel bir dayanışma ve samimiyet tablosu oluşturduk. Aldığımız kararların yanında bu birlikteliğimizi de çok önemsiyoruz. Çorum’umuza hizmet için yola çıktığımız günden beri istişare, ortak akıl ve birlikteliğe verdiğimiz önemi ısrarla dile getirdik. Şehrimizin gelişimi ve değerli hemşehrilerimizin huzuru için kimin fikri ve çabası varsa, sonuna kadar yanında olmaya hazırız. Bu hizmet kervanında bizzat yer alan değerli meclis üyelerimizin verdiği katkılar ve samimiyetleri için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirdiğimiz toplantımızda 2019 yılını değerlendirip, 2020 yılında yapacağımız çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Ortak akıl, istişare ve gönül birlikteliği ile Çorum’a hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ