Çorum Mercek Haber

Esnafa, ‘e-defter’ bilgilendirmesi

Esnafa, ‘e-defter’ bilgilendirmesi

Vergi Dairesi Müdürlüğü tarafından Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB)’ta “Elektronik Belge ve Defter Uygulamalarındaki Yenilikler” konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

ÇESOB Derviş Günday Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Vergi Dairesi Müdürü İsrafil Sezgin, SMMMO Başkanı Ali Can Doğan, Vergi Uzmanları Aslıhan Hacıismailoğlu ve Murat Aydın esnaf ve sanatkarları e-defter uygulamaları hakkında bilgilendirdiler.

Toplantıya ÇESOB Başkanı Recep Gür’ün yanı sıra Birlik Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyeleri, esnaf odası başkanları, oda yönetim kurulu üyeleri ile oda genel sekreterleri yoğun ilgi gösterdi.

Toplantıda konuşan ÇESOB Başkanı Recep Gür, kendilerini “Elektronik Belge ve Defter Uygulamalarındaki Yenilikler” konularında bilgilendiren Vergi Dairesi yetkililerine ve SMMMO yöneticilerine teşekkür etti.

Bilgilendirme toplantısının ardından ise esnaf odası başkanları vergi uzmanlarına vergi ve kayıtdışılık konularında çeşitli sorularak sorarak, fikir alışverişinde bulundular.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ