Çorum Mercek Haber

Şahiner: ‘Her zaman esnafın yanındayım’

Şahiner: ‘Her zaman esnafın yanındayım’

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, S.S. Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Şahiner, Ahi Evran ziyaretinde; ‘’Sungurlu Belediyesi olanakları doğrultusunda bizim de üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız’’ dedi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, S.S. Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi Başkanı Yalçın Kılıç ve yönetim kurulu üyelerini kooperatif ofisinde ziyaret etti. Kendisinin de esnaflıktan geldiğini hatırlatan Şahiner, esnafın her zaman yanında olacağını ifade etti.

“SUNGURLU BELEDİYESİ ÜZERİNE NE DÜŞÜYORSA YAPMAYA HAZIRDIR”

S.S. Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi ziyaretinde konuşan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner; ‘’Sungurlu Belediyesi olarak Ahi Evran’ın yanındayız. Bizim üzerimize ne düşüyorsa yapmaya da hazırız. Ahi Evran Sanayi Şehri konusunu her zaman yakından takip ettim. Bu proje sadece Çorum merkez için değil ilçeler için de önemli bir projedir. İlçe esnafımız da Ahi Evran Sanayi Şehri’nden yararlanacaktır. Buradan açık yüreklilikle şunu belirtmek isterim: Biz her zaman esnafın yanındayız. Kepçemizle, dozerimizle ne gerekiyorsa Sungurlu Belediyesi’nin olanakları ile sizinleyiz. Gerekirse ben de buradan yer alırım. Bu işin daha hızlı ilerlemesi için Sungurlu’daki esnafımızı da harekete geçiririz. Neticede ben de esnafım ve esnaflıktan geliyorum’’ diye konuştu. 

“BİZE İNANANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Her zaman esnafın yanında yer alan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür eden Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi Başkanı Yalçın Kılıç; ‘’Şahiner Başkanımızın esnafa karşı olan hassasiyetini iyi biliyoruz. Kendisi açık yüreklilikle konuşan ve dediğini de yapan bir insandır. Bizi ziyareti ve bu açıklaması son derece memnuniyet verici oldu. Bizlere moral oldu ve gücümüze güç kattı. Biz esnafız arkadaşlar, esnafımızın kim yanındaysa bizim de başımızın tacıdır. Sungurlu Belediyesi olarak ne gerekiyorsa yapmaya hazırız demesi bile başkanımızın esnafa olan bakışını en iyi şekilde göstermektedir. Belediye Başkanlarımızın esnafın yanında yer alması bizleri çok mutlu etmektedir. Çorum Belediye Başkanımız Sayın Halil İbrahim Aşgın’ın başlatmış olduğu akım katlanarak devam ediyor. Sağolsun o da kendisine ne ilettiysek belediyenin imkanlarını bizlere seferber etti. Bugün de Sungurlu Belediye Başkanımız bizi ziyaret etti. Şahiner Başkanımız da ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını ifade etti. Bunlar çok güzel şeyler. Esnaf gücüne güç katan gelişmeler. Kendisine bir kez daha esnafın yanında yer aldığı için çok teşekkür ediyoruz. Üyelerimiz sağolsun bizlere inandılar ve çok şükür onların inançlarıyla bu günlere geldik’’ dedi.

ŞAHİNER, TELEFONDA ZEKİ GÜL İLE GÖRÜŞTÜ

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi ziyareti esnasında Çevre ve Şehircilik Bakan Danışmanı olan Çorum Eski Belediye Başkanı Zeki Gül’ü aradı. Gül ile görüşen Şahiner, Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifini ziyaret ettiğini belirtmesi üzerine Gül; ‘’Şahiner başkanım arkadaşlara ayrı ayrı selamlarımı ilet. Çok büyük bir iş başardılar. Belediye başkanlığım sürecinde Ahi Evran Sanayi Şehri konusu attığım en değerli imzadır. Esnafımızın sağı solu, partisi olmaz. Esnafımız vatana millete her zaman sahip çıkar, vefakardırlar. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum’’ ifadesini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ