Çorum Mercek Haber

Finallere hazırlanan öğrencilere destek

Finallere hazırlanan öğrencilere destek

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Hitit Ünivetsitesi’nde finallere hazırlanan öğrencilere hem çorba hem de moral desteği verdi.

Hitit Üniversitesi’nde öğrenimlerini devam ettiren öğrencileri final heyecanı sararken, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ve Rektör Ali Osman Öztürk öğrencilere sürpriz ziyaret ve ikramda bulundu.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, gece geç saatlere kadar Meslek Yüksek Okulu içerisinde çalışmalarını sürdüren öğrencileri ziyaret etti

Yoğun tempoda finallere hazırlanan öğrenciler, Başkan Aşgın’ı karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Öğrencilere sınavlarda başarı dileklerinde bulunan Aşgın, “Hitit Üniversitesi’nde eğitimlerini sürdüren öğrencilerimize gecenin geç saatlerinde ziyarette bulunduk ve onlara moral vermek istedik. Öte yandan Meslek Yüksek Okulu içerisinde bulunan kantin 22.30’dan sonra hizmet vermiyordu. Biz de finallere hazırlanan öğrencilerimize katkıda bulunmak istedik ve çorba ikramı başlattık. Sınavlara hazırlanan tüm öğrencilerimiz burada belediyemiz tarafından sağlanan çorba imkanından faydalanabilecek. Çorba ikramını sadece 1 gece ile de sınırlı tutmadık. Rektörümüz Ali Osman Öztürk tarafından öğrencilerin ders çalışabilmesi için geceleri tahsis edilen kafeteryada sürekli çorba ikramında bulunacağız. Finallere hazırlanan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ