Çorum Mercek Haber

Rafet Altunörs’e hayırlı olsun ziyareti

Rafet Altunörs’e hayırlı olsun ziyareti

Çorum’da faaliyet gösteren kamu kurum ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Çorum Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı’na seçilen Rafet Altunörs’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Sarı, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya, PANKOBİRLİK Başkanı Ahmet Pehlivan, Koyun Keçi Birliği Başkanı Birol Alanbay, Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Yusuf Şahinbaş, Yayla Haber İnternet Haber Sitesi Sahibi Hacı Odabaş, Hamdi Köyü Muhtarı Hayati Serbest ile DSYB Müdürü Mustafa Koz hazır bulundu.

Ziyarette Rafet Altunörs’e yeni görevinde başarılar dileyen heyet, ayrıca Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı’nın faaliyetleri hakkında bilgi aldılar.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çorum Çiftçi Malları Koruma Başkanı Rafet Altunörs ise, heyete teşekkür ederek, kamu kurum ve kuruluşlar ile STK’larla her zaman uyum içerisinde çalışacaklarının mesajını verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ