Çorum Mercek Haber

Samsunlu, CHP Merkez İlçe Başkanlığına aday

Samsunlu, CHP Merkez İlçe Başkanlığına aday

Cumhuriyet Halk Partisi eski İl Genel Meclis Üyesi Rıdvan Samsunlu, Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı.

12 Ocak 2020 Pazar günü yapılacak olan CHP Merkez İlçe Kongresi öncesi parti binasında basın toplantısı düzenleyen Rıdvan Samsunlu, kötü gidişatı, mevcut tabloyu değiştirmek için Merkez İlçe Başkanlığına aday olduğunu söyledi.

Samsunlu’nun basın toplantısına İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, Kadın Kolları Başkanı Gülhan Eke, Gençlik Kolları Başkanı Onur Topgül ile çok sayıda partili katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, kongre süreci hakkında bilgi vererek, Merkez İlçe Başkanlığına aday olan Samsunlu’ya başarılar diledi.

“KÖTÜ GİDİŞATI DEĞİŞTİRMEK İÇİN ADAYIM…”

Rıdvan Samsunlu ise Türkiye’nin başta ekonomik kriz, kadın cinayetleri olmak üzere birçok sorun yaşadığını ve sıkıntılı bir dönemden geçirdiğini hatırlatarak, böyle bir ortamda CHP’ye büyük görevler düştüğünü vurguladı.

Parti teşkilatlarının başarının sağlanmasında önemli rol oynadığının altını çizen Samsunlu, hizmet için bu göreve talip olduğunu bildirdi.

CHP’nin 25 yıldır muhalefette olduğunu, her seçim sonuçları açıklandığında partililerin üzüldüğünü, bu şanssız, üzgün tabloyu değiştirmek adına yola çıktıklarını anlatan Samsunlu, CHP’nin son yerel seçimlerde büyük başarılar elde ettiğini, partiye iktidar yolu gözüktüğünü söyledi.

İl, ilçe, teşkilatları ile kadın ve gençlik kollarının çalışmalarının genel başarının sağlanmasında önemli rol oynadığını kaydeden Samsunlu, “sadece 3 mahallede değil, bütün mahallelerde var olmalıyız. Bir tane milletvekili ile yetinmeyip, daha fazla milletvekili çıkarmasının çabası içerisinde olmalıyız. Bizler bu göreve partiyi daha ileri götürmek için talip olduk, daha güzel başarılar elde etmek için taşın altına elimizi koyduk. Tüm sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde çalışarak yerel ve genel sorunları çözmenin gayreti içerisinde olacağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ