Çorum Mercek Haber

Bilardo kupasında ödüller sahibini buldu

Bilardo kupasında ödüller sahibini buldu

Çorum Bilardo İl Temsilciliği’nin 2019 yılı faaliyet programında yer alan özel bölgesel 3 Bant Dostluk Kupası 06-08 Aralık 2019 tarihleri arasında 46 sporcunun katılımı ile Profesyonel Bilardo Spor Salonunda yapıldı.

Çorum, Ankara, Tokat, Sivas, Yozgat, Samsun, Kastamonu, Amasya illerinden katılan sporcular yapılan müsabakaların ardından Ankara bölgesinden Murat Çelik 1., Tokat bölgesinden Hasan Özsoy 2. olurken,  3.’lüğü ise Ankara bölgesinden Mübin İsli ve Harun Bayrak kazandı.

1. olan Murat Çelik’e kupası İl Temsilcisi Emrah Taç, 2. olan Hasan Özsoy’un kupası Baş Hakem Yardımcısı Ulusal Hakem Yüksel Tavukcı, 3. olan Mübin İsli ve Harun Bayrak’ın kupaları ise Profesyonel Bilardo Spor Salonu sahiplerinden Mehmet Emin Örten tarafından verildi.

Bilardo müsabakalarında İl Hakem Kurulu Başkanı Ulusal Hakem ve Baş Hakem Hayati Çam, Uluslarası Hakem Serdar Karadağ, Ulusal Hakem Yüksel Tavukcı, aday hakemleri Zafer Şahiner, Ömer Özçatalbaş, Murat Bor, Cemal Mutlu, Sefa Murat Eski, Zekeriya Lek, Şenol Akar görev aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ