Çorum Mercek Haber

“Halkın huzur ve mutluluğu kırmızı çizgimizdir”

“Halkın huzur ve mutluluğu kırmızı çizgimizdir”

CHP Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Tuncay Yılmaz, Ulukavak Mahallesi’nde baz istasyonu kurulumundan dolayı mahalle sakinleri ile belediye yönetimi arasında oluşan gerginliğin çözüme kavuşturulmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “Halkımız her zaman başımızın tacıdır. Haklı taleplerde bulunan ve bu taleplerini demokratik sınırlar içerisinde ortaya koyan tüm vatandaşlarımızın her zaman destekçisi olacağız” dedi.

Halkın huzur ve mutluluğunun “kırmızı çizgileri” olduğunu dile getiren Tuncay Yılmaz, “Demokrasinin en önemli yapı taşı vatandaşımızdır. Vatandaşımızın sağlığı, huzuru, mutluluğu, yaşam kalitesine zarar verebilecek kişi yada faaliyetlerin aklı selim ile çözüme kavuşturulması hepimizin görevidir” ifadesini kullandı.

Tuncay Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Şehrimiz için tüm siyasetçilerin yapabileceği en önemli katkı toplumsal barışın tesis edilmesidir.

Asgari müştereklerde buluşarak itidalli bir siyaset anlayışı ile hareket etmek siyasiler olarak hepimizin görevidir.

Yaklaşık olarak bir haftadır şehrimizin en büyük mahallesi olan Ulukavak Mahallesi halkının haklı talepleri neticesinde meydana gelen gerginliğin çözüme kavuşması bizleri mutlu etti. Şehrimizde meydana gelen gerginliğin hiç kimseye bir faydası yoktur. Halkımıza rağmen bu şehirde hiç kimse kamusal alanda ve siyasette var olamaz. Demokrasinin en önemli yapı taşı vatandaşımızdır. Vatandaşımızın sağlığı, huzuru, mutluluğu, yaşam kalitesine zarar verebilecek kişi yada faaliyetlerin aklı selim ile çözüme kavuşturulması hepimizin görevidir.

Haklı davalarında hak ettikleri sonucu alan ve mahallelerinin çocuklarının, vatandaşlarının sağlığının her şeyden önemli olduğunu gösterdikleri dik duruşla ortaya koyan mahalle halkımıza ve bu gergin ortamın son bulmasını sağlayan yetkililere şehrimizin barış ortamına sağladıkları katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz.

Halkımız her zaman başımızın tacıdır. Haklı taleplerde bulunan ve bu taleplerini demokratik sınırlar içerisinde ortaya koyan tüm vatandaşlarımızın her zaman destekçisi olacağız. Vatandaşımızın sorunlarının çözüme kavuşmasında gereken gayreti gösteren siyasetçi ve  bürokrat tüm yetkililere  teşekkür ediyoruz. Tek kırmızı çizgimiz vatandaşımızın huzur ve mutluluğudur.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ