Çorum Mercek Haber

Aşgın, Akkent’te sorun dinledi

Aşgın, Akkent’te sorun dinledi

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Akkent Mahalle sakinleriyle mahalle toplantısında bir araya geldi.

Akkent Kadın Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın yanı sıra belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, tüm birim müdürleri ve Akkent Mahalle Muhtarı Necip Güler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Vatandaşlara söz vermeden önce Akkent Mahallesine 2019 yılı içerisinde yapılan çalışmalar hakkında ilgi veren Belediye Başkanı Aşgın, Çorum’un tüm mahallelerine de aynı seviyede hizmet götürmenin gayreti içerisinde olduklarını ifade etti.

Çorum’un her mahallesinde çalışmaların olduğunu ifade eden Aşgın, hiçbir mahalleye başka gözle bakmadıklarının altını çizdi.

Göreve geldikleri günden bu yanan Halk Günlerinde vatandaşlarla bir araya geldiklerini ve her Çarşamba 10.00 ile 12.00 arasında belediyenin kapılarının tüm vatandaşlara açık olduğunun altını çizen Aşgın, “Seçim öncesinde her mahallede toplantı yapacağımızı söylemiştik. Göreve gelir gelmez de hemen muhtarlıklar müdürlüğümüzü kurduk. Aslında bu bizim mahallelere ne kadar çok önem verdiğimizin bir göstergesidir. Biz Çorum’da yaşayan herkesin aynı hizmeti almasını istiyor ve ona göre hareket ediyoruz. Bundan sonra da tüm hemşehrilerimizin eşit hizmet alması için çalışacağız. Biz bu şehri beraber yönetme sözü verdik ve beraber yöneteceğiz. Tüm güzelliklere hemşehrilerimizle birlikte imza atacağız” dedi.

Aşgın’ın konuşmasının ardından ise Akkent Mahalle sakinleri söz alarak mahallelerinde yaşadıkları sıkıntılardan ve isteklerinden bahsettiler.

Belediye Başkanı Aşgın, vatandaşlardan gelen taleplerin toplantıda hazır bulunan birim müdürleri tarafından not alındığını ve kısa süre içerisinde çözümü için çalışacaklarını belirtti.  Aşgın, toplantıların alfabetik sıraya göre devam edeceğini belirtti.

Aşgın, Akkent ziyareti sırasında çocuklara oyuncak dağıtmayı da ihmal etmedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ