Çorum Mercek Haber

Ünlü sanatçı Resul Dindar geliyor

Ünlü sanatçı Resul Dindar geliyor

Ünlü Sanatçı Resul Dindar, Kargı Panayırına katılacak.

Geleneksel Kargı Panayırı bu yıl da dolu dolu geçecek. Kargı Belediyesi’nin aylardır sürdürdüğü hazırlıklar tamamlandı.

28 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek panayır etkinlikleri kapsamında konser, güreş, çeşitli yarışmalar, mehter, havai fişek gösterisi gibi etkinliklerle süslenecek.

Panayır programı hakkında açıklama yapan Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen;

“Geleneksel asırlık Kargı Panayırımız bu yıl da dolu dolu geçecek. 28 Ekim – 03 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan panayırımızın açılışını her yıl olduğu gibi bu yıl da mehteran takımı eşliğinde yapacağız.

Öğrencilerimizin katılımıyla düzenleyeceğimiz bisiklet ve atletizm yarışlarını tekrar düzenliyoruz. Ayrıca havai fişek gösterisi ve trap atışı da panayırımıza renk verecek. Panayırımızın dördüncü günü ise tüm camilerimizde Mevlid-i Şerif okutacağız.

Halkımızın bu tür aktivitelerle eğlenmesi bizleri ayrıca mutlu ediyor. 2 Kasım Cumartesi günü ünlü sanatçı Resul Dindar rüzgarı ilçemizde esecek. Çayır mevkiimizde düzenleyeceğimiz konser, panayırımıza ayrı bir renk katacak.

Panayırımızın son günü ise birbirinden ünlü başpehlivanlar kıyasıya mücadele verecek. Kargı Panayırı yağlı güreşlerimiz Kırkpınar’ı aratmayacak” dedi. (İbrahim Efe)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ