Çorum Mercek Haber

Kent Konseyi’nin meclis seçimleri 7 Eylül’de

Kent Konseyi’nin meclis seçimleri 7 Eylül’de

Çorum Kent Konseyi meclis başkanlıkları için seçimler yapacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kent Konseyi Başkanı Şahiste Uçar, “göreve gelir gelmez ilk iş olarak valimiz ve belediye başkanımızı ziyaret ettik. Ardından, valimiz ve belediye başkanımız, belediye meclis üyelerimiz ve yürütme kurulu üyelerimiz ile Seyfe Köyü ve Yenihayat Köyünü ziyaret ettik. Kent Konseyi olarak çalışmalarımıza sadece yürütme kurulu üyelerimizle değil Kadın Meclisi, Engelli Meclisi, Çocuk Meclisi ve Gençlik Meclislerimizle de hız kesmeden devam etmek istiyoruz. 7 Eylül Cumartesi saat: 13.00’da Turgut Özal Konferans Salonunda yapacağımız meclis başkanlığı seçimlerimizle çalışmalarımızı daha kapsamlı yürüteceğiz” dedi.

KENT KONSEYİ ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

Kent Konseyi, Kadeş Çocuk Şenliğinde çocuklara balon dağıttı.

Çorum Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Kadeş Çocuk Şenliğine katılan ve çocuklara balon dağıtan Kent Konseyi, çocukları sevindirdi.

“Çocuklar gülsün ki bizde gülelim” diyen Kent Konseyi Başkanı Şahiste Uçar, “yavrularımızı mutlu ve gülerken görmek bizi de haliyle mutlu ediyor. Biz de belediyemizin düzenlemiş olduğu bu etkinlikte çorbada tuzumuz olsun istedik ve onlara balon hediye ettik bir nebzede olsa onları sevindirdiysek ne mutlu bize” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ