Çorum Mercek Haber

İYİ Parti Gençlik Kolları’nda “Mert” dönemi

İYİ Parti Gençlik Kolları’nda “Mert” dönemi

İYİ Parti Çorum Gençlik Kolları Başkanlığını yürüten Kürşat Âşık’ın Gençlik Kolları Genel İdare Kurulu üyeliliğine atanması nedeniyle boşalan Çorum Gençlik Kolları Başkanlığına Emre Hidayet Mert atandı.

İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, “Şimdiye kadar üstün hizmetleri olan başkan ve yöneticilerimize şükranlarımı sunarak teşekkür ediyorum. Yeni atanan Gençlik Kolları İl Başkanımız Emre Hidayet Mert’e görevinde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Özsaçmacı, yaptığı açıklamada; “Türk milletinin binlerce yıllık medeniyet yolculuğu, hiç şüphesiz, ileriye doğru olacaktır. Buradan aziz milletimize sesleniyorum; en düşük gelirlinin bile huzur içinde yaşayabildiği bir Türkiye mümkündür. İşsizlerin bile, gelecek kaygısı duymadığı bir Türkiye mümkündür. En ücra köydeki çocukların bile, kaliteli eğitim alabildiği bir Türkiye mümkündür. Yolsuzluğun, adam kayırmanın ortadan kalktığı bir Türkiye mümkündür” ifadelerine yer verdi.

Özsaçmacı, “ İYİ Parti nereden geldiğini unutmayacak. Evet, yolumuz çetin. Memleket aşkıyla yola düşene cefa etmeye hazır, onca düşman var. Bizimse ihalemiz yok, tetikçi medyamız yok, devlet imkânlarımız yok. Fakat bizde de, Asya bozkırından getirdiğimiz maya ve en karanlık günden en aydınlık şafağı çıkaran bir Türklük vardır! “Güneş tuğ, gök çadır olsun” diyen Oğuz Kağandan ilham aldık, güç aldık, hız aldık geliyoruz!” açıklamalarında bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ