Çorum Mercek Haber

Üst düzey siyasiler Çorum’a davet edildi

Üst düzey siyasiler Çorum’a davet edildi

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, üst düzey siyaset adamlarını Çorum’a davet etti.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirilen partinin 18. Kuruluş Yıldönümü programına katılan Çorum heyeti, çok sayıda bakan ve milletvekili ile görüşme imkanı buldu.

Resepsiyon sırasında 28. TBMM Başkanı ve Milletvekili Binali Yıldırım, Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Milletvekili Alpay Özalan, Eski İçişleri Bakanı 22.23 ve 24. dönem Milletvekili Abdülkadir Aksu, Milletvekili Ahmet Sorgun ve Metin Külünk ile bir araya gelen Çorum heyeti, hem sohbet etti, hem de ilimizin sorun ve taleplerini iletti.

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile bir süre sohbet eden İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, kendisini Çorum’a davet etti. Bakan Selçuk ise en kısa zamanda davete icabet edeceğini belirtti.

Genel Merkezde düzenlenen resepsiyona Çorum’dan AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, İl Genel Meclis Başkanı Osman Günay, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Temur katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ