Çorum Mercek Haber

Kargı’da orman çalışmalarına tam not

Kargı’da orman çalışmalarına tam not

Amasya Orman Bölge Müdürü Oktay Ayatay ve Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü Engin Keleş, Kargı Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti.

İşletme Müdürü Mustafa Bayraktar’dan ormanda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Bölge Müdürü Ayatay, ilçe ormanlarında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Kirazbaşı bölgesinde yapılan çalışmaları inceleyen Bölge Orman Müdürü Ayatay’a, Müdür Keleş, İşletme Müdürü Bayraktar ve işletme şefleri eşlik ettiler.

Müdür Ayatay ve beraberindekiler, dikili satış sahalarını inceledi ve üreticilerin sorunlarını dinlediler. Ardından kozalak sayım çalışmaları incelenirken, bazı bölmelerin tohumlama kesimine uygun olup olmadığı, kozalakların tohum yılı olup olmadığı teknik ekiple değerlendirildi.

Bölmelerde yapılan damgalarında incelenmesinin ardından, Bölge Orman Müdürü Ayatay, Kargı Orman İşletme Müdürlüğü Kirazbaşı Şefi Kürşat Coşkun ve ekibine teşekkür etti.

Ziyaret programı, İşletme Müdürü ve İşletme Şefleri ile 2019 yılı programları ve gerçekleşme durumunun değerlendirilmesinin ardından sona erdi. (İbrahim Efe)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ