Çorum Mercek Haber

Özel İdare’den 67 kişi emekli oldu

Özel İdare’den 67 kişi emekli oldu

2017-2019 yılları arasında İl Özel İdaresi’nden emekli olan 67 personele yemek verildi.

İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemeğe Vali Mustafa Çiftçi, Vali Yardımcısı Recep Yüksel, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Cıplak, Genel Sekreter Yardımcısı İlyas Akyol, birim müdürleri, sendika temsilcileri ve emekli çalışanlar katıldı.

Verilen yemeğin ardından kısa bir konuşma yapan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Cıplak, emekliye ayrılan mesai arkadaşları ile uzun yıllar aynı çatı altında görev yapmaktan memnuniyet duyduğunu dile getirerek, yıllar süren emekler için teşekkür etmek amacıyla bu yemeği tertiplediklerini söyledi.

Vali Mustafa Çiftçi ise zamanın hızlı akışına değinerek, her şeyin bir sonu olduğunu ve hiç kimsenin çalıştığı yerin baki olmadığını belirterek, önemli olanın başı dik bir şekilde görevden ayrılmak olduğunu söyledi.

Emekli olduktan sonra da çalışma yaşamanın bitmediğini, insanlığa fayda sağlamanın türlü yolları olduğunu dile getiren Vali Çiftçi, “İnancımız gereği, insanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır düşüncesiyle bundan sonra ki yaşamlarınız da, ailelerinizle birlikte sağlıklı, afiyetle, başarılı bir hayat dilerim” dedi.

Konuşmaların ardından 2017-2019 yılları arasında İl Özel İdaresi’nden emekli olan personele, yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ