Çorum Mercek Haber

20 yaşında belediye başkan adayı

20 yaşında belediye başkan adayı

Türkiye’nin en genç belediye başkan adayı Osmancık İlçesinden çıktı.

Vatan Partisi Osmancık İlçe Teşkilatı, Türkiye’nin en genç belediye başkan adayını gösterdi.

Belediye Başkan Adayı Azra Kınacı, henüz 20 yaşında.

Belediye başkanı seçilmesi halinde hayata geçireceği projeler hakkında bilgi veren Vatan Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Azra Kınacı, her yaşa ve her kesime uygun projeleri olduğunu belirtti.

YERLİ ÜRETİM DESTEKLENECEK

Yerli üretimin destekleneceğini ifade eden Azra Kınacı, “Her mahalleye pazar alanı tahsis edilerek ilçe merkezine ise son derece modern kapalı pazar yeri yapılacak. Çünkü en başta ekonomi, ekonomi olmazsa olmaz. Pazar yerlerine ve hastanelere ulaşımda zorluk çeken yaşlı ve hasta vatandaşlarımız belediyemizin ücretsiz servis araçları ile taşınacaklar.

Belediye her şeyi kendi imkanları ile yapacak. Hemen ihale açılıp da paralar çar-çur edilmeyecek, hizmetler ucuza mal edilerek tasarruf sağlanacak” dedi.

YEŞİLİ KORU, SAĞLIKLI KAL

Kınacı, “Nefes alan şehir projesi ile betonlaşmaya geçit vermeyeceğiz. Doğal yaşamı bozmadan, doğaya saygı duyarak ekolojik dengeyi bozmayan bir yaşam ortamı sağlayacağız. Ağaç katliamı yapmayacağız. Şehrin içinde kesilmedik ağaç kalmadı. Ağaca saygımız olacak. 1 ağaç 14 kişinin harcadığı oksijeni sağlıyor. Yeşili koru sağlıklı kal, prensibini hayata geçireceğiz” ifadesini kullandı.

YAĞMALANMAYAN BİR BELEDİYE, KÖLELİKTEN KURTULMUŞ BİR İŞÇİ…

Genç Başkan Adayı Kınacı, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Her mahalleye bir çocuk sokağı planlıyoruz. Osmancık´ta her mahallede bir sokağımız trafiğe kapatılıp yeniden düzenlenecek. Çarşı içerisi gidiş ve gelişlere ayrılarak trafiğin akışı sağlanacak. Otopark sorunu ivedilikle çözülecek.

Yağmalanmayan bir belediye, kölelikten kurtulmuş bir işçi… Biz belediyeyi, birlikte karar alarak vatandaşımızla, işçimizle birlikte yöneteceğiz. Taşeron işçi köleliğine belediyede son vereceğiz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ