Çorum Mercek Haber

AK Parti Kargı’da iddialı

AK Parti Kargı’da iddialı

Kargı AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

AK Parti tarafından Saat Kulesi Meydanında hazırlanan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına, Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Kargı Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Zeki Şen, 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, Ak Parti Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir, Gençlik Kolları Başkanı Emre Üstünel, Kadın Kolları Başkanı Esra Peker, il genel meclisi üyesi adayları, belediye meclisi üyesi adayları ve çok sayıda partili katıldı.

Törende coşkulu kalabalığa hitap eden Ak Parti Kargı Belediye Başkan Adayı Zeki Şen, “Bana oy veren vermeyen MHP’li, CHP’li herkesin gönlünü hoş tutmak için elimden geleni yaptım, yapmaya da devam edeceğim’’ dedi.

Göreve geldiği günden bugüne kadar neler yaptığını anlatan Zeki Şen, “Ak Parti iktidarının gücü, milletvekillerimizin ve sizlerin de desteği ile 5 yılda yaptıklarımızı sıralamaktan gurur duyuyorum.  Ekibimle birlikte güzel işler yaptığımıza inanıyorum” ifadesini kullandı.

“SON KOZLARINI OYNUYORLAR”

AK Parti Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir ise, 5 partinin bir araya gelerek Erdoğan düşmanlığı yaptıklarını belirterek, ‘’Son kozlarını oynuyorlar ama Erdoğan sevgisini silemeyecekler’’ dedi.

Özdemir, seçimlerin her ne kadar yerel seçim gibi görünse de referanduma eşdeğer bir özellikle olduğunu belirterek, “Yerel seçimler, yerel seçimden olmaktan çıkarıldı, bir referanduma dönüştürüldü. Yoksa bu telaş, bu endişe niye? Beş benzemez parti bir araya geliyor ve ortak aday çıkartıyorlar. Birileri çıkıyor Kürdistan’da biz kazanacağız, batıda Ak Parti ve MHP’yi kaybettireceğiz diyebiliyorlar. Ortaklardan ses çıkmıyor hadi CHP’yi anladık da ve kendisini milliyetçi olarak gösterenlerde ses seda yok. Saadet Partisi’ni zaten hiç anlamış değiliz. Tek ortak noktaları ver Tayyip Erdoğan düşmanlığı. Kin nefretlerinden boğulacaklar haberleri yok. 17-25 Aralık denediler olmadı. Gezi olayları denediler olmadı. 15 Temmuz’da denediler olmadı. 1 Nisan’da denemek isteyecekler. Pusuda bekliyorlar. Zayıf düşmemizi bekliyorlar ama biz bu fırsatı onlara vermeyeceğiz. Başaramayacaklar. Bu milletin gönlünden Tayyip Erdoğan sevgisini silemeyecekler. Son kozlarını oynuyorlar. Topla tüfekle yapamadıklarını, patates ve soğanla yapmaya kalkıyorlar ama bilmedikleri bir şey var, bu millet bunlara pirim vermez, papuç bırakmaz” ifadesini kullandı.

“BAŞKA PARTİDEN ADAY OLANLARA KAPIMIZ KAPALI”

Ak Parti Kargı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşma yapan Ak Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, “başka partilerden aday olanlar partimize katılamaz” dedi.

Kavuştu, “Bazıları da diyorlarmış ki: ‘Efendim biz şu partiden girdik ama Ak Parti’ye döneceğiz.’ Ne demek bu ya… Ak Parti yol geçen hanı mı? İstediği gibi girecek, istediği gibi çıkacak. Hiç birini alamayız biz. Kimse bu yalanlarla belediye seçimini kazanamaz. Onun için biz bu sözlerin önünü kapatıyoruz. Bu şekil düşünen hiç bir kimseyi Ak Parti’ye davet etmiyoruz ve içimize almıyoruz” şeklinde konuştu.

KAYA’DAN DOĞALGAZ SÖZÜ

AK Parti Çorum Milletvekili, TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kaya da Kargı’ya doğalgaz sözü verdi.

Oğuzhan Kaya, “İnşallah belediye başkanımızın ikinci döneminde de Kargımıza doğalgazı getireceğiz. Şu an hat geçen Dodurga ve Oğuzlar’a doğalgaz borularını yıktık başkanımızın ikinci döneminde Kargımızın doğalgazı hazır. Bu bir belediye seçimi. Belediye seçiminde de hükümete yakın olan hükümetten olan merkezi idareden olan partinin adayı hizmet alma imkanı daha fazladır. Bakın 960 konut diyoruz. Bu kadar konutun yapılması belediyemizin Ak Parti belediyesi olması.

Yine Kargımıza bir meslek yüksekokulu açtık. Okulumuzu büyütmek içinde ayrıca elimizden geleni yapacağız. Kargımızı iktidarın belediyesiyle yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ