Çorum Mercek Haber

“Mahallelerimizi semt sahalarıyla donatacağız”

“Mahallelerimizi semt sahalarıyla donatacağız”

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Namazgâh Parkı’nda gençlerle basketbol oynadı.

Basketbol konusundaki performansıyla gençleri şaşırtan Halil İbrahim Aşgın, basketboldaki ustalığını gözler önüne serdi.

İmam Hatip yıllarından basketbol konusundaki becerisiyle tanınan Halil İbrahim Aşgın, sporun her dalını sevdiğini ancak basketbola karşı özel bir ilgisi olduğunu söyledi.

Basketbol sahasında oynayan gençlerin maç teklifini geri çevirmeyen Halil İbrahim Aşgın, yaptığı hareketler ve atışlarıyla iyi bir basketbolcu olduğunu gösterdi.

Gençlik yıllarından bir şey kaybetmediğini ortaya koyan Aşgın, kendisiyle maç yapan gençlere teşekkür ederek, “Gençlerimizin zihinsel ve bedensel gelişimlerini önemsiyor, sporla iç içe sağlıklı bir yaşam felsefesine sahip olmalarını sorumluluğumuzun bir gereği olarak görüyoruz. Bu bağlamda amatör sporlar ve medeniyetimizin önemli bir parçası olan geleneksel oyunlarımızın gençlerimiz tarafından yapılabileceği temalı tesisler inşa edeceğiz. İhtiyaç olduğunu tespit ettiğimiz mahallelerimizi semt sahalarıyla donatacağız” dedi.

Basketbol maçı ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gençlere teşekkür eden AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, şu ifadeleri kullandı;

“Gençlerle basket maçına tutuştuk, sporun coşkusuna gençlerin samimiyetine ortak olduk. Gençliğimizde peşinde koşturduğumuz basketboldaki marifetimizden pek fazla bir şey kaybetmemişiz çok şükür. Kararlıyız, bu şehrin çocuğuyla çocuk, genciyle genç, yaşlısıyla yaşlı olacağız. Onları geriden bakarak anlamaya çalışmak yerine yanlarında olacağız. Bizi oyunlarına dahil edip, heyecanlarına ortak eden gençlerimize tüm kalbimle teşekkür ediyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ