Çorum Mercek Haber

Muhsin Dere’den Sungurlu’ya askeri birlik sözü

Muhsin Dere’den Sungurlu’ya askeri birlik sözü

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Çorumlu hemşehrimiz Muhsin Dere, Sungurlu’ya askeri birlik kurulacağı sözünü vererek, önümüzdeki günlerde ilçeye gelerek yerin belirleneceğini söyledi.

Sungurlu’nun yetiştirdiği bürokratlar, AK Parti Seçim Bürosunda düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sungurlulu hemşehrimiz Muhsin Dere, telefonla bağlanarak ilçeye müjde verdi.

Muhsin Dere, “Askeriyede yeni düzenlemeler var bu çerçevede de yeni birlikler olacak. Bu birliklerin ilkinin de Çorum’da yapılması hususunda Cumhurbaşkanımız onay verdi. Bundan sonra bize düşen Sungurlu’da bu askeri birlik için uygun bir yer etüdü nasıl yapabiliriz? Cezaevinin yeni yerine taşınması konusunda burası düşünülebilir mi? Bunlara hep birlikte bakacağız. Komutanlarımızla birlikte gelip yerine bakıp ondan sonra inşallah en kısa sürede verilen sözün Ankara’da ki takipçisi biz olacağız. Bizler bunu hep birlikte Sungurlu’muza Çorum’umuza askeri birliği kazandırmış olacağız.

Bugün tabi Belediye de tek yumruk olup hep birlikte Başkan Adayı İlyas Özkan’ın yanında durma zamanı, Sungurlu’nun AK Parti’ye ihtiyacı var, Sungurlu’da AK Parti’nin zamanı geldi. Sungurlu AK Parti Belediyesine geçtiği zaman gerekli hizmetin çok daha fazlasını önümüzde ki dönemde almış olacak. Sungurlu’da Belediyeye AK Parti mührü vurulduğu zaman, çok daha farklı noktalara gelecektir” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ