Çorum Mercek Haber

“Ortak paydamız Çorum olmalı”

“Ortak paydamız Çorum olmalı”

İYİ Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Saadet Partisi Çorum İl Başkanı Faruk Cıdık, İyi Parti İl Başkan yardımcısı Hüseyin Koca ve parti üyeleri hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Saadet Partisi Çorum İl Başkanı Faruk Cıdık, kutuplaştırmadan kardeşlik hukukunu ön plana çıkartarak herkese her kesime aynı mesafede davranarak partizanlık ve yandaşlık yapmayarak hizmet etmek gerektiğini söyledi.

Cıdık, bu vesileyle İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu’na çıkmış olduğu bu yolda tebrik ederek hem başarılar diledi.

KURT: “ÇORUM BELEDİYESİNİN KAPISI HERKESE AÇIK OLACAK”

Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt ise ziyaretten dolayı İYİ Parti Adayı Terlemezoğlu’na teşekkür ederek, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin memleketin yararına, faydasına bir seçim olmasını diledi. Seçimlerde kardeşlikle birlikte kutuplaşmadan en güzel neticelerin alınacağına inandığını kaydeden Kurt, seçime giren bütün adayların düşman değil rakip olduğunu ifade etti.

İyi, daha güzel ve hakkaniyetli ve adil paylaşım noktasında idare etme noktasında tüm siyasi partilerin başkan adaylarına başarılar dileyen Kurt, ortak akılla Çorum’u daha güzel yerlere götürme noktasında devletten merkezi yönetimden daha güzel payları Çorum’a getirmeyi ümit ettiklerini aktardı.

Kurt, seçim sonrasında da dini, dili, ırkı ne olursa herkese kapımızın açık olacağını, şehri birlikte yönetmek istediklerini dile getirdi.

TERLEMEZOĞLU: “HEPİMİZİN AMACI ÇORUM’U DAHA İLERİYE TAŞIMAK”

Ziyaret sırasında konuşan İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu da yapılacak olan 31 Mart seçimlerinde sevginin, saygının, ön plana çıkması gerektiğini, hepimizin ortak paydasının Çorum olduğunu kaydederek, herkesin amacının Çorum’u ileri taşıyarak kazandırmak olduğunu söyledi.

Seçimi kimin kazandığının gerçekten öneminin olmadığını kaydeden Terlemezoğlu, önemli olanın Çorum’un kazanması olduğunu ifade etti.

Terlemezoğlu, Çorum’u beraber yönetmeye hazır olduklarını da vurguladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ