Çorum Mercek Haber

“Çorum’a güvenimiz tam”

“Çorum’a güvenimiz tam”

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, 31 Mart yerel seçimde Çorum ve ilçelerin desteğini yanlarında görmek istediklerini kaydederek, “Bu kervanda bu hizmet treninde Çorum ve ilçelerimizin de yer alması bizim gücümüze güç katacaktır. Heyecanımıza heyecan katacaktır” dedi.

Çorum AK Parti İl Başkanlığı’nın yönetim kurulu toplantısı Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez başkanlığında gerçekleştirildi.

Bir dizi toplantı ve açılışlara katılmak üzere Çorum’a gelen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, AK Parti İl Başkanlığı’nın yönetim kurulu toplantısına da katıldı.

Parti binasında düzenlenen toplantıya AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın ile il yönetimi katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Çorum’un AK Parti ile hizmetle buruştuğunu kaydederek, bu hizmetlerin 31 Mart’tan sonrada artarak devam edeceğini söyledi.

Daha sonra konuşan Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ise Çorum’da olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Çorum’un son dönemde sıkça ziyaret edilen bir olduğunu kaydeden Bakan Dönmez, “Çorum’a her geldiğimizde de şehirleşme adına gelişen ve sanayisiyle, tarımıyla yıldızı parlayan gelişen bir il olduğuna şahit ve tanıklık ediyoruz” dedi.

Çorum’un doğal kaynaklar bakımında da zengin bir il olduğunu belirten Bakan Dönmez, “Çorum’da enerji alanında da bir takım yatırımlarımız bulunmakta. Doğal kaynak alanlarında da başta linyit olmak üzere çeşitli madencilik faaliyetlerinin de bulunduğu bir şehrimizdir” diye konuştu.

Çorum’un 31 Mart yerel seçimde AK Parti’nin ve Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacağına inancının tam olduğunu belirten Bakan Dönmez, “Çorum bu güne kadar her seçimde AK Partimiz ve Sayın Erdoğan’a destek vermek amacıyla yanında yer aldı. Ben inanıyorum ki 31 Mart seçimlerinde de bu desteği aratarak devam edecektir. Seçmenin tercihine saygımız sonsuzdur. Ancak bu kervanda bu hizmet treninde Çorum ve ilçelerimizin de yer alması bizim gücümüze güç katacaktır. Heyecanımıza heyecan katacaktır. Yüce milletimiz başta Çorum olmak üzere ülkemizin birçok coğrafyasında yine aynı amaç ve hedef doğrultusunda ülkemizi 2023 hedef ve vizyonuna götürecek olan kadroları yerel temsilcileri seçmiş olacağız” dedi. Konuşmaların ardından İl Başkan Yusuf Ahlatcı, Çorum ziyareti anısına Bakan Dönmez’e bakır ibrik hediye etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ